Lorem ipsum


Kniha návštěv

Datum: 12.07.2013

Vložil: Pavla

Titulek: Ty koláže!

Je to výrobný nápad formou jednoduchých koláží představit vždy několik snímků. Gratuluji!

—————

Datum: 18.02.2012

Vložil: Věra

Titulek: Sbory

Ty sbory jsou krásné, divím se, že se po tolika letech zachovaly. A ten vchrám...

—————

Datum: 21.01.2011

Vložil: PaVla

Titulek: Opakuji:

Na tvůj článek na OS jsem reagovala otázkou, ale neobjevila se mezi příspěvky k dokumentům. Tak ji tady opakuji "Se zájmem jsem kdysi četla tvoji Bratislavu, první díl. Mrzí mě, žes nepokračoval, očekávala jsem, že po "prvním" bude následovat druhý... Nechceš se polepšit?"
Odpovíš?

—————

Datum: 13.02.2011

Vložil: imraL

Titulek: Re: Opakuji:

Omlouvám se za zpoždění, tvůj dotaz jsem zodpověděl na diskusní stránce Obrázkového světa.

—————

Datum: 09.03.2010

Vložil: Vlasta, Náměš't

Titulek: Jak na to ?

Přála bych si mít taky takové rodinné stránky. Poradíš?

—————

Datum: 10.03.2010

Vložil: ImraL

Titulek: Re: Jak na to ?

Je to poměrně jednoduché, i když jsem řešení dlouho hledal. Založení stránky na portálu webnode.cz je zdarma, je třeba jen zvolit název a uvést něco dalších informací. Webnode poskytuje velmi jednoduchou interaktivní administraci stránky, která je předem v určitých tvarech navržena. Je snadné přidávat stránky nové, upravovat jejeich obsah, zakládat fotogalerie ap. Nejlepší je to zkusit. Musíte samozřejmě mít představu, tak chcete svůj web zaplnit.

—————

Datum: 09.03.2009

Vložil: Monika Rovná

Titulek: Vyjímečný člověk

Dobrý den,
děkuji za možnost prolistovat vaše rodinné album, které je vlastně ságou. Věřte mi nebo ne, ve své práci se setkávám se spoustou lidí, kteří mají různý osud, život, úděl. A vy jste, pane Lenczi, opravdu vyjímečný člověk. Přeji vám, i vaší paní, vše NEJ... Z knihovny zdraví, děkuje a hodně pohody na další cestě životem přeje Monika Rovná

—————

Datum: 19.02.2009

Vložil: Mária Petrášová

Titulek: pekná stránka

Som po prvýkrát na tejto stránke a musím povedať, že sa mi páči nielen z estetického hľadiska, pretože musím oceniť aj nápad - vytvorenie stránky o vlastnom živote a živote ostatných členov rodiny. Pozdravujem všetkých z rodiny. Mária

—————

Datum: 28.01.2009

Vložil: Martin

Titulek: Pochvala

Musím uznat, že je to velice chvályhodný počin, a to jak po stránce obsahové, tak i grafické. Moc se Ti to, dědečku, povedlo a jsem zvědavý na další obsahové aktualizace.M.

—————

Datum: 26.01.2009

Vložil: Jandourčata

Titulek: Neskonalý obdiv

To snad zatím ani není příspěvek,ale poděkování a obdiv za to, že takové stránky jsou.Jak mě něco osvítí napíšu. S pozdravem a hezký večer přejí přátelé.

—————